Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Create a new user account.
fi: Luo uusi käyttäjätili.

en: Request new password via e-mail.
fi: Pyydä uutta salasanaa sähköpostitse.

en: Password
fi: Salasana

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Display links
fi: Näytä linkit

en: Comment
fi: Kommentti

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Close
fi: Sulje

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Enable for login links
fi: Ota käyttöön kirjautumislinkeille

en: Loading
fi: Ladataan

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
fi: Tämä keskustelu on suljettu: et voi kirjoittaa uusia kommentteja.

en: Show links
fi: Näytä linkit

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: No links
fi: Ei linkkejä

en: Login links settings
fi: Kirjautumislinkin asetukset

en: Display the "Create new account" (if allowed) and "Request new password" links below the login form.
fi: Näytä kirjautumislomakkeen alla "Luo uusi käyttäjätili" (mikäli sallittu) ja "Pyydä uutta salasanaa" linkit.
