Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Request new password via e-mail.
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje oer de e-mail.

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: Contact
fy: Kontakt

en: Comment
fy: Reaksje

en: Log in
fy: Ynlogge

en: Request new password
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje

en: Create new account
fy: Nij account oanmeitsje
