Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Register
gl: Rexistrar

en: Create a new user account.
gl: Crear unha nova conta de usuario/a.

en: Request new password via e-mail.
gl: Solicitar un novo contrasinal por correo-e.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Contact
gl: Contacto

en: Display links
gl: Amosar ligazóns

en: Comment
gl: Comentario

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Close
gl: Pechar

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Webform
gl: Formulario web

en: Loading
gl: Cargando

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
gl: O debate está pechado: non pode enviar novos comentarios.

en: Show links
gl: Amosar ligazóns

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.
