Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Create a new user account.
hy: Ստեղծել նոր օգտագործողի հաշիվ

en: Request new password via e-mail.
hy: Նոր գաղտնաբառ պատվիրել էլ-փոստով։

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Show links
hy: Ցուցադրել հղումները
