Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Register
jv: Ndaftar

en: Create a new user account.
jv: Gawé akun panganggo anyar.

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Password
jv: Sandhi

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Contact
jv: Kontak

en: Display links
jv: Tudhuhna pranala

en: Comment
jv: Komèntar

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Loading
jv: Ngemot

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
jv: Diskusi iki uwis ditutup: Sampéyan ora bisa ngirim komèntar anyar.

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
