Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Register
kk: Тіркеу

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Contact
kk: Контакттау

en: Comment
kk: Пікір

en: Log in
kk: Кіру

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
kk: Талқылау жабық: пікірлер қоса алмайсыз.
