Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Register
lt: Registruotis

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Create new account
lt: Registracija

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Webform
lt: Web forma

en: Loading
lt: Kraunama

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
lt: Ši diskusija yra uždaryta: jūs nebegalite rašyti naujų komentarų.

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Dismiss
lt: Atšaukti
