Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Register
ne: दर्ता

en: Create a new user account.
ne: नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउनुहोस्।

en: Request new password via e-mail.
ne: इमेलमार्फत नयाँ पासवर्डको अनुरोध गर्नुहोस

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...
