Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Request new password via e-mail.
or: ଇ-ମେଲ୍ ଦ୍ଵାରା ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Request new password
or: ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ
