Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Register
ro: Înscriere

en: Create a new user account.
ro: Creează un cont nou de utilizator.

en: Request new password via e-mail.
ro: Solicitaţi o parolă nouă prin e-mail.

en: Password
ro: Parolă

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Display links
ro: Afişează legăturile

en: Comment
ro: Comentariu

en: Close
ro: Închideți

en: Request new password
ro: Solicitați parolă nouă

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Loading
ro: Se încarcă

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
ro: Această discuţie este închisă: nu poţi publica noi comentarii.

en: Show links
ro: Arată legăturile

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.
