Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Register
sk: Registrovať

en: Create a new user account.
sk: Vytvoriť nový používateľský účet.

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: Password
sk: Heslo

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: Comment
sk: Komentár

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Webform
sk: Webformulár

en: Enable for login links
sk: Povoliť pre prihlasovacie odkazy

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
sk: Táto diskusia je uzatvorená: nemôžete písať nové komentáre.

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Dismiss
sk: Zrušiť
