Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Create a new user account.
sq: Krijo një profil të ri përdoruesi.

en: Request new password via e-mail.
sq: Kërko një fjalëkalim të ri via e-mail.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Comment
sq: Komenti

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
sq: Ky diskutim është mbyllur: nuk mund të dërgohen më komente.
