Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Create a new user account.
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Request new password via e-mail.
th: ขอรหัสผ่านใหม่ผ่านอีเมล

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Close
th: ปิด

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
th: เรื่องนี้ปิดการแสดงความคิดเห็นไปแล้ว คุณไม่สามารถแสดงความคิดเห็นใหม่ได้

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: กำหนดหน้าโดยใช้ path ของหน้านั้นๆ และให้กรอกบรรทัดละ path ใช้เครื่องหมาย '*' สำหรับ path ใดๆ เช่น ถ้า path ของหน้าบล็อก คือ %blog ให้ใช้ %block-* สำหรับบล็อกส่วนตัวใดๆ ถ้าต้องการใช้หน้าแรก ให้กรอก %frong
