Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا قوشۇش

en: Request new password via e-mail.
ug: .ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: Password
ug: پارول

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Log in
ug: كىرىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: Dismiss
ug: يوشۇرۇش
