Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Register
af: Registreer

en: Create a new user account.
af: Skep 'n nuwe gebruikersrekening.

en: Request new password via e-mail.
af: Versoek 'n nuwe wagwoord via E-pos.

en: Type
af: Tipe

en: Password
af: Wagwoord

en: Contact
af: Kontak

en: Comment
af: Kommentaar

en: Log in
af: Teken in

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
af: Hierdie bespreking is gesluit: jy kan nie nuwe kommentaar lewer nie.
