Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Create a new user account.
be: Стварыць новы рахунак карыстальніка.

en: Request new password via e-mail.
be: Запытаць новы пароль на e-mail.

en: Type
be: Тып

en: Password
be: Пароль

en: Contact
be: Кантакт

en: Comment
be: Каментар

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Scale
be: Маштаб

en: Background color
be: Колер фона

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Webform
be: Анкета

en: Loading
be: Загружаецца

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
be: Абмеркаванне закрытае: Вы ня можаце дадаваць новыя камэнтары.

en: Show links
be: Адлюстроўваць спасылкі

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.
