Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Request new password via e-mail.
bs: Zatražite novu lozinku na svoj email.

en: Type
bs: Tip

en: Password
bs: Lozinka

en: Contact
bs: Kontakt

en: Display links
bs: Prikaz linkova

en: Comment
bs: Komentar

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
bs: Ova diskusija je zatvorena, ne možete ostavljati nove komentare.
