Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Register
ca: Registra

en: Create a new user account.
ca: Crea un compte d'usuari nou.

en: Request new password via e-mail.
ca: Demana una nova contrasenya per correu electrònic.

en: Type
ca: Tipus

en: Password
ca: Contrasenya

en: Contact
ca: Contacte

en: Display links
ca: Mostra els enllaços

en: Comment
ca: Comentari

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Scale
ca: Escalar

en: Background color
ca: Color de fons

en: Log in
ca: Entra

en: Close
ca: Tanca

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Fixed
ca: Fixat

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Webform
ca: Formulari web

en: Loading
ca: Carregant

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
ca: Aquesta discussió està tancada: no es poden enviar nous comentaris.

en: Show links
ca: Mostra els enllaços

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.
