Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Register
et: Registreeru

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Request new password via e-mail.
et: Soovin uut parooli e-posti vahendusel.

en: Type
et: Liik

en: Password
et: Parool

en: Contact
et: Kontakt

en: Comment
et: Kommentaar

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Background color
et: Taustavärv

en: Log in
et: Sisene

en: Close
et: Sulge

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Create new account
et: Registreeru

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Webform
et: Veebivorm

en: Enable for login links
et: Luba sisselogimislinkide puhul

en: Loading
et: Laadimine

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
et: See arutelu on suletud: uusi kommentaare ei saa postitada.

en: Show links
et: Näita linke

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
