Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Create a new user account.
is: Stovna eina nýggja brúkarakontu

en: Request new password via e-mail.
is: Bið um at fáa nýtt loyniorð sent í telduposti

en: Type
is: Slag

en: Password
is: Loyniorð

en: Contact
is: Kontakt

en: Comment
is: Viðmerking

en: Log in
is: Innrita

en: Request new password
is: Bið um nýtt loyniorð

en: Create new account
is: Stovna nýggja kontu

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
is: Hetta orðaskiftið er stongt: tú kanst ikki gera nýggjar viðmerkingar

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
