Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Register
gu: નોંધણી

en: Create a new user account.
gu: નવું ઉપયોગ્કર્તા ખાતુ બનાવો

en: Request new password via e-mail.
gu: ઈ-મેલ દ્વરા નવા ગુપ્ત શબ્દ માટે વિનંતી કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Scale
gu: માપ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Close
gu: બંધ

en: Show links
gu: કડીઓ બતાવો
