Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Register
he: הרשמה

en: Create a new user account.
he: יצירת חשבון משתמש חדש

en: Request new password via e-mail.
he: בקש סיסמה חדשה בדואר אלקטרוני.

en: Type
he: סוג

en: Password
he: סיסמה

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Comment
he: תגובה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Background color
he: צבע רקע

en: Log in
he: כניסה

en: Close
he: סגירה

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Fixed
he: קבוע

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Loading...
he: טוען...

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Loading
he: בטעינה

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
he: הדיון נעול: אין אפשרות לפרסם תגובות חדשות.

en: Show links
he: הצג קישורים

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.
