Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Register
hr: Registriraj se

en: Create a new user account.
hr: Stvori novi korisnički račun.

en: Request new password via e-mail.
hr: Zatraži novu lozinku putem e-pošte.

en: Type
hr: Vrsta

en: Password
hr: Lozinka

en: Contact
hr: Kontakt

en: Comment
hr: Komentar

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Log in
hr: Prijava

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Loading
hr: Učitavanje

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
hr: Ova rasprava je zatvorena: ne možete ostaviti novi komentar.

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.
