Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Create a new user account.
hu: Új felhasználó létrehozása.

en: Request new password via e-mail.
hu: Új jelszó igénylése e-mailben.

en: Type
hu: Típus

en: Password
hu: Jelszó

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Display links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Close
hu: Bezár

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Webform
hu: Űrlap

en: Enable for login links
hu: Engedélyezés a belépési hivatkozásokhoz

en: Loading
hu: Betöltés

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
hu: Az eszmecsere lezárult, új hozzászólást nem lehet beküldeni.

en: Show links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: No links
hu: Nincsenek hivatkozások

en: Styles and options
hu: Stílusok és beállítások

en: Login links settings
hu: Bejelentkező hivatkozás beállításai

en: Display the "Create new account" (if allowed) and "Request new password" links below the login form.
hu: A bejelentkezési űrlap alatt az „Új fiók létrehozása” (ha engedélyezett) és az „Új jelszó igénylése” hivatkozások megjelenítése.
