Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Create a new user account.
km: បង្កើត​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី ។

en: Request new password via e-mail.
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​តាម​រយៈ​អ៊ីមែល ។

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Log in
km: ចូល

en: Close
km: បិទ

en: Request new password
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
km: ការ​ពិភាក្សា​នេះ​ត្រូវ​បាន​បិទ ៖​ អ្នក​មិន​អាច​ប្រកាស​មតិយោបល់​ថ្មី​បាន​ទេ ។

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។
