Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Create a new user account.
kn: ಹೊಸ ಬಳಕೆದಾರರ ಖಾತೆಯನ್ನು ರಚಿಸಿ.

en: Request new password via e-mail.
kn: ಇಮೈಲ್ ಮೂಲಕ ಹೊಸ ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಪಡೆಯಿರಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Request new password
kn: ಹೊಸ ಗುರುತುಚಿಹ್ನೆ ಕೋರಿಕೆ

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
kn: ಹೊಸ ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳನ್ನು ಹಾಕಲು ಆಗದು.
