Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Create a new user account.
ku: هەژمارێکی نوێ درووست بکە.

en: Request new password via e-mail.
ku: بە ئیمێل داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە.

en: Type
ku: جۆر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
ku: ئه‌م گفتوگۆیه‌ داخراوە: ناتوانیت بۆچوون بنووسیت.

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
