Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Request new password via e-mail.
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່ຜ່ານທາງອີເມລ.

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່
