Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Create a new user account.
lv: Izveidot jaunu lietotāja kontu.

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: Type
lv: Veids

en: Password
lv: Parole

en: Contact
lv: Kontakti

en: Comment
lv: Komentārs

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Close
lv: Aizvērt

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Webform
lv: Webforma

en: Enable for login links
lv: Atļaut pieslēgšanās saitēm

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
lv: Diskusija slēgta, pievienot jaunus komentārus vairs nevar.

en: Show links
lv: Rādīt saites

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
