Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Create a new user account.
mn: Бүртгүүлэх

en: Request new password via e-mail.
mn: Шинэ нууц үгийг э-шуудангаар хүлээн авах.

en: Type
mn: Төрөл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Display links
mn: Холбоосуудыг харуул

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
mn: Хэлэлцүүлэг хаагдсан: та шинэ сэтгэгдэл бичих боломжгүй.

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
