Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Create a new user account.
my: Account အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်ရန်

en: Request new password via e-mail.
my: စကားဝှက်အသစ်ကို အီးမေးလ်မှ တောင်းရန်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
