Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Create a new user account.
nn: Lag ny brukarkonto

en: Request new password via e-mail.
nn: Be om nytt passord via e-post

en: Password
nn: Passord

en: Contact
nn: Kontakt

en: Comment
nn: Kommentar

en: Log in
nn: Logg inn

en: Close
nn: Lukk

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
nn: Denne diskusjonen er stengt. Du kan ikkje skrive nye kommentarar.
