Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Create a new user account.
oc: Crear un novèl compte d'utilizaire.

en: Request new password via e-mail.
oc: Demandar un senhal novèl per corrièr electronic.

en: Type
oc: Tipe

en: Password
oc: Senhal

en: Contact
oc: Contacte

en: Display links
oc: Afichar los ligams

en: Comment
oc: Comentari

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Log in
oc: Se connectar

en: Close
oc: Tampar

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Fixed
oc: Fixe

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
oc: La discussion es tampada, podètz pas postar de comentaris novèls.

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.
