Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Create a new user account.
pa: ਇੱਕ ਨਵਾਂ ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ।

en: Request new password via e-mail.
pa: ਈਮੇਲ ਰਾਹੀਂ ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ ਕਰੋ।

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Request new password
pa: ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ
