Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Type
ps: بڼه

en: Password
ps: پټ توری

en: Comment
ps: تبصره

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Scale
ps: درجه

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Log in
ps: ننوتون

en: Close
ps: تړل

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Show links
ps: تړوني ښوول
