Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Type
se: Šládja

en: Password
se: Beassansátni

en: Close
se: Gidde

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni
