Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Register
sl: Registracija

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: Type
sl: Tip

en: Password
sl: Geslo

en: Contact
sl: Kontakt

en: Comment
sl: Komentar

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Log in
sl: Prijava

en: Close
sl: Zapri

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Loading
sl: Nalagam

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
sl: Razprava je zaključena: ne morete več pisati komentarjev.
