Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Password
sr: Лозинка

en: Comment
sr: Коментар

en: Scale
sr: Размера

en: Log in
sr: Пријави се

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Show links
sr: Прикажи линкове
