Modal forms (with ctools) (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Register
sv: Registrera

en: Create a new user account.
sv: Skapa ett nytt användarkonto

en: Request new password via e-mail.
sv: Begär nytt lösenord via e-post.

en: Type
sv: Typ

en: Password
sv: Lösenord

en: Contact
sv: Kontakt

en: Display links
sv: Visa länkar

en: Comment
sv: Kommentar

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Scale
sv: Skala

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Log in
sv: Logga in

en: Close
sv: Stäng

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Fixed
sv: Fast

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Enable for login links
sv: Aktivera för inloggningslänkar

en: Loading
sv: Laddar

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
sv: Den här diskussionen är stängd: Du kan inte skriva nya kommentarer.

en: Show links
sv: Visa länkar

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: No links
sv: Inga länkar

en: Styles and options
sv: Stil och alternativ

en: Login links settings
sv: Inställningar för inloggningslänkar

en: Dismiss
sv: Avfärda

en: Display the "Create new account" (if allowed) and "Request new password" links below the login form.
sv: Visa länkar för "Skapa nytt konto" (om tillåtet) och "Begär nytt lösenord" nedanför inloggningsformuläret.
