Modal forms (with ctools) (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Create a new user account.
am: አዲስ የተጠቃሚ መለያ ፍጠር።

en: Request new password via e-mail.
am: በኢ-ሜል አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Log in
am: ግባ

en: Close
am: ዝጋ

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: Show links
am: ማገናኛዎቹን አሳይ
