Modal forms (with ctools) (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Create a new user account.
az: Yeni istifadəçi hesabı yaradın.

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: Password
az: Parol

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Contact
az: Kontakt

en: Log in
az: Loqin

en: Close
az: Bağlı

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Show links
az: Linkləri göstər
