Modal forms (with ctools) (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Create a new user account.
is: Stofna nýjan notendaaðgang.

en: Request new password via e-mail.
is: Fá nýtt lykilorð í pósti.

en: Password
is: Lykilorð

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Contact
is: Tengiliður

en: Display links
is: Birta hlekki

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Close
is: Loka

en: Request new password
is: Óska eftir nýju lykilorði

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: Loading...
is: Hleð...

en: Loading
is: Hleð
