Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Create a new user account.
ka: ახალი მომხმარებლის შექმნა.

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელ. ფოსტით.

en: Password
ka: პაროლი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Display links
ka: ბმულების ჩვენება

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Loading
ka: იტვირთება
