Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: Apply
af: Pas toe
