Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Mode
ast: Mou
