Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: user
bg: потребител

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: Mode
bg: Режим

en: Apply
bg: Търси
