Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Update mode
bo: གསར་སྒྱུར་དཔེ་རྣམ།
