Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: Apply
bs: Primjeni
