Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Mode
cs: Režim

en: Apply
cs: Použít

en: Update mode
cs: Režim aktualizace

en: (active)
cs: (aktivní)
