Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Mode
cy: Modd

en: Apply
cy: Ceisio
